מה זה "2נינג'ה" ?

חברת 2Ninja היא חברה המתמחה בבניית מתקני נינג'ה. כל מתקני הנינג'ה (קטנים וגדולים) ורק מתקני נינג'ה. החברה מייצרת ומשווקת ליין מוצרי נינג'ה לצד תכנון ובניה של מתחמים שלמים. ניסיונה הרב בתחום הבניה וההפעלה של המתחמים ממצב אותה כחברה הגדולה והמובילה בתחום בארץ.
אנו מייצרים את רוב המוצרים בסדנא שלנו במרלו"ג שלנו בכביש 444 מול כוכב יאיר.

מי אנחנו?

עפר פישלר ועדי דינוביץ

2Ninja  הוקמה ומנוהלת ע"י עדי ועופר- חברים ושותפים מזה זמן. עם ניסיון משותף של מעל 30 שנה בבניה ותפעול של קירות טיפוס, פארקי חבלים, מתחמי נינג'ה ומתקנים אתגריים לקטנים ולגדולים.
אנו מאמינים במקצועיות ומקצוענות ומביאים לעולם האתגרי חדשנות וכושר המצאה המאפשרים לנו להיות בטוחים שנוכל להתאים גם לכם מתקן  אטרקטיבי ומאתגר.

עופר פישלר

מדריך טיפוס וגלישה בכיר (חבר הוועדה המקצועית של ווינגט בעבר), מדריך טיפוס ספורטיבי, בוגר קורס ניהול בכיר בספורט, מדריך טיפוס (Level 2) מטעם האיגוד הניו-זילנדי, בוגר תואר Outdoor leadership and Guiding .
בעל ניסיון הדרכה בטיפוס, חילוץ וגובה בישראל, ניו-זילנד, ארה"ב וסין.
מעל 17 שנות ניסיון בתכנון ובנייה של קירות טיפוס, מתקני אקסטרים, פארקי חבלים ומתחמי נינג'ה. תכנון, ייעוץ מקצועי, בניה וליווי של מרבית הפרוייקטים הגדולים שנבנו בארץ השנים האחרונות בתחום (כולל קירות הטיפוס של רשת Iclimb, מתחמי פארקי הנינג'ה הרשמיים, רשת הגריזלי ועוד).
מתאמן ומתחרה (בעבר ובעתיד) בקרוספיט, מרתונים, טיפוס ונינג'ה.
השתתף בעונה הראשונה של נינג'ה ישראל ואף הגיע לגמר.

עדי דינוביץ

מדריך טיפוס וגלישה, מנהל פארק חבלים, מדריך עבודה בגובה וחילוץ.בעל ניסיון של מעל 15 שנה בניהול פארקי אקסטרים, קירות טיפוס, פארקי חבלים ומתחמי נינג'ה.
ניהל ותפעל את מתחמי הטיפוס הגדולים בארץ, פארק אקסטרים לילדים ("הדב הלבן"), רשת מתחמי הנינג'ה "גריזלי" ואת הפארקים הרשמיים של קשת 12.
כיום יועץ, מלווה ומתכנן למתחמי נינג'ה ספורט ואקסטרים ליזמים פרטיים, גופים ומוסדות.
מטפס, מתאמן ומתחרה פעיל בתחום הנינג'ה.
השתתף בעונה הראשונה של נינג'ה ישראל והגיע לחצי הגמר.

צוות 2נינג'ה

צוות 2נינג'ה

צוות הנינג'ות של החברה כולל מתקינים מקצועיים, עובדי גובה (ריגרים), נגר, מסגרים, מהנדס, מעצבים ומפתחי מוצר. אנו עובדים עם אנשי המקצוע המעולים והיצרתיים בתחום על מנת להגיע לתוצאות מיטביות.

ליווי מקצועי בתחום מתחמי האימון – גיל מרנץ (זוכה העונה השניה של נינג'ה ישראל ומאמן נינג'ה מוכר ומוערך)

הצוות ממשיך לגדול ולהתפתח כל הזמן. אם יש בך אהבה לספורט ואתגר, יכולות טכניות גבוהות ונכונות לעבודה פיזית מספקת, ייתכן שמקומך איתנו…

אחיזות לייסטים 2נינג'ה

איך הגענו לזה?

התשובה (מנקודת המבט של עפר)
אני לא יודע מתי 2n נולד אצל עדי בראש. מבחינתי נקודת ההתחלה היתה בדצמבר 2016 כשעדי שיכנע אותי לנסוע איתו לסיבוב בג‘ימים של ”נינג‘ה וואריאר“ באירופה. לא אמור להיות קשה לשכנע אותי לנסוע לראות ולהתנסות בפעילות חדשה ומגניבה אבל רק בנסיעה הזו הבנתי שבאמת יש בזה משהו. שלא מדובר רק בתוכנית טלוויזיה ובאמת יש מאחורי העיניין ספורט אמיתי ולא טרנד חולף.
עדי ואני הגענו מתחום הטיפוס וקירות הטיפוס, שנינו עסקנו שנים רבות בבניה ותפעול של מתחמי טיפוס וחווינו את הענף והקהילה מתפתחים ומשתנים. לפני כ10 שנים פתחנו יחד את מתחם "הדב הלבן" שהתמקד בפעילויות גובה חויתיות לילדים.  בשנים האחרונות אני עסקתי יותר בתחום בניית קירות טיפוס ועדי בתחום הבניה וההפעלה של פעילות אקסטרים לילדים, אטרקציות ואירועים.
ההתנסות בתחום ה“נינג‘ה“ פתחה לנו עולם חדש של בניית מתקנים ופעילויות עם המון מקום ליצירתיות וחופש פעולה. התחלנו לבנות מתקנים לעצמנו וללקוחות כ“מסלולי מכשולים בגובה“, ”מעברים אתגריים“ וכדומה כאשר כולם למעשה באו מעולם האימון של הנינג‘ה ווריאר והונגשו לצורכי הלקוח.
בתחילת 2018 כשקשת רכשה את הזכויות על הפורמט והחלו המיונים ל“נינג‘ה ישראל“ הכל השתנה. היום, כשהתוכנית משודרת כבר לא צריך להסביר לאנשים מה אנחנו בונים ולמה זה מהנה ומחזק. בזמן שעבר גדלנו, התמקצענו, למדנו והשתפרנו והיום אנחנו יכולים להציע ללקוח מגוון עצום של מתקנים חלקם ”as seen on TV“ וחלקם מקוריים לגמרי.
ובכדי לסגור מעגל ומכיוון שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים,  שנינו גם זכינו להשתתף בעונה הראשונה של נינג‘ה ישראל ולהגיע להשגים מכובדים (עליה לגמר וחצי גמר)
היום אנחנו מגדלים את דור הנינג'ות הבא במתחמים שאנו בונים ללקוחות שלנו  עם הצוות המקצועי המסור שלנו, בכל רחבי הארץ.

רוצה פרטים נוספים? מעוניין בהקמת מתקן?