נינג'ה קיוב

מתקן הגינה שלנו נולד מתוך הצורך לתת פתרון פשוט, אפקטיבי ובטיחותי עבור כל מי שיש לו בבית נינג'ות בגילאים צעירים או שמעוניין באפשרות אימון בחצר הבית.

המתקן מודולרי וניתן להתקנה בכל גודל (מינימום 3 מטר על 3 מטר) ומשמש כבסיס לעשרות אפשרויות של אלמנטים תלויים, מעברים ומסלולים.

המתקן מאפשר הרכבה של מגוון רחב של אביזרי תליה (טבעות, ידיות, כדורים, דינמיט סטיקס, טרפזים וכיוב') וכן כבסיס למאלמנטים נוספים כמו פג וול, פייר רינגס ועוד.

ניתן לשנות/ להוסיף ולהחליף אלמנטים על המתקן בקלות וכך הוא יכול לתת מענה למגוון משתמשים ולהישאר אטרקטיבי לאורך זמן…

ניתן לבנות את את המתקן על כל שטח ישר (אדמה, דשא, בטון וכד') בגודל מינימלי של 3*3 מטר ללא צורך בעיגון או קיבוע.

המתקן מודולרי וניתן להרחבה לשינוי ולפירוק והרכבה.

המתקן עשוי צינורות ומחברים יעודיים בעלי עמידות גבוה בתנאי מז"א. השלבים האופקיים של המתקן צבועים (אדום או כחול) וייתר הקונסטרוקציה מגלוונת (צבע כסוף).

אורך המתקן- 3 מטר, רוחב כללי של המתקן כולל מייצבים – 3 מטר. מרווחים בין השלבים 45 ס"מ (ניתן לשינוי), גובה 2.5 מטר, רוחב שלבים 2 מטר.

המתקן אידיאלי כפעילות ספורטיבית וכמתקן אימון לילדים במגוון גילאים והוריהם. האלמנטים מותקנים עם רצועות מתכווננות הניתנות לשינוי גובה ומאפשרות פעילות בטוחה לילדים ולבוגרים. המתקן בנוי לעומס עבודה של בוגרים ושל מספר ילדים במקביל.

המתקן מיוצר (בגאווה) בישראל, ניתן לקבל את המתקן במידות שונות ובגבהים שונים ע"פ דרישה. כמו כן ניתן להוסיף למתקן הצללה (רשת צל המותקנת על קונסטרוקציה מוגבהת), מגוון עצום של אלמנטים ברמות קושי שונות ומזרני נחיתה.

לפרטים נוספים, הסברים ומחירים בקובץ בקישור: מתקן נינג'ה לגינה.
להזמנות ותיאום, צרו קשר.