למה ואיך שתי נינג'ות באמצע החיים?

חברת 2Ninja היא חברה המתמחה בבניית מתקני נינג'ה. כל מתקני הנינג'ה (קטנים וגדולים) ורק מתקני נינג'ה. החברה מייצרת ומשווקת ליין מוצרי נינג'ה לצד תכנון ובניה של מתחמים שלמים. ניסיונה הרב בתחום הבניה וההפעלה של המתחמים ממצב אותה כחברה הגדולה והמובילה בתחום בארץ.

איך הגענו לזה?

התשובה (מנקודת המבט של עפר)
אני לא יודע מתי 2n נולד אצל עדי בראש. מבחינתי נקודת ההתחלה היתה בדצמבר 2016 כשעדי שיכנע אותי לנסוע איתו לסיבוב בג‘ימים של ”נינג‘ה וואריאר“ באירופה. לא אמור להיות קשה לשכנע אותי לנסוע לראות ולהתנסות בפעילות חדשה ומגניבה אבל רק בנסיעה הזו הבנתי שבאמת יש בזה משהו. שלא מדובר רק בתוכנית טלוויזיה ובאמת יש מאחורי העיניין ספורט אמיתי ולא טרנד חולף.
עדי ואני הגענו מתחום הטיפוס וקירות הטיפוס, שנינו עסקנו שנים רבות בבניה ותפעול של מתחמי טיפוס וחווינו את הענף והקהילה מתפתחים ומשתנים. לפני כ8 שנים פתחנו יחד את מתחם "הדב הלבן" שהתמקד בפעילויות גובה חויתיות לילדים.  בשנים האחרונות אני עסקתי יותר בתחום בניית קירות טיפוס ועדי בתחום הבניה וההפעלה של פעילות אקסטרים לילדים, אטרקציות ואירועים.
ההתנסות בתחום ה“נינג‘ה“ פתחה לנו עולם חדש של בניית מתקנים ופעילויות עם המון מקום ליצירתיות וחופש פעולה. התחלנו לבנות מתקנים לעצמנו וללקוחות כ“מסלולי מכשולים בגובה“, ”מעברים אתגריים“ וכדומה כאשר כולם למעשה באו מעולם האימון של הנינג‘ה ווריאר והונגשו לצורכי הלקוח.
בתחילת 2018 כשקשת רכשה את הזכויות על הפורמט והחלו המיונים ל“נינג‘ה ישראל“ הכל השתנה. היום, כשהתוכנית משודרת כבר לא צריך להסביר לאנשים מה אנחנו בונים ולמה זה מהנה ומחזק. בזמן שעבר גדלנו, התמקצענו, למדנו והשתפרנו והיום אנחנו יכולים להציע ללקוח מגוון עצום של מתקנים חלקם ”as seen on TV“ וחלקם מקוריים לגמרי.
ובכדי לסגור מעגל ומכיוון שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים,  שנינו גם זכינו להשתתף בעונה הראשונה של נינג‘ה ישראל ולהגיע להשגים מכובדים (עליה לגמר וחצי גמר)
היום אנחנו מגדלים את דור הנינג'ות הבא במתחמי הגריזלי בבת חפר ובפתח תקווה ושמחים לבנות, עם הצוות המקצועי המסור שלנו, מתקני נינג'ה בכל רחבי הארץ.

רוצה פרטים נוספים? מעוניין בהקמת מתקן?

עפר פישלר ועדי דינוביץ
עבודה על מתקן טבעות בגריזלי בת חפר